Skip to main content

Księgowa Bemowo - biuro rachunkowe Warszawa!

Szukasz osoby, której możesz powierzyć wszelkie sprawy finansowe? Potrzebujesz specjalisty, który bez trudu poradzi sobie z księgowością w Twojej firmie, a jednocześnie w razie potrzeby będzie na wyciągnięcie ręki? Wierzysz, że biuro rachunkowe odciąży Cię z wielu wymagających zadań? Jesteś we właściwym miejscu! Poznaj swoją przyszłą księgową, która sprawi, że rachunkowość przestanie spędzać Ci sen z powiek, a prowadzenie własnego biznesu stanie się o wiele prostsze.

Znajdziesz tu niezbędne informacje dotyczące mojej osoby oraz mojego doświadczenia w doradztwie finansowym. Poznasz zakres usług biura RKB i dowiesz się, dlaczego warto powierzyć rachunki właśnie w nasze ręce. Nie szukaj dalej! To, czego potrzebujesz znajdziesz właśnie tutaj.

Twoja księgowa Bemowo i okolice -
dowiedz się więcej o mnie

Zacznijmy od początku. Nazywam się Róża Krasnodębska-Bogusz i od lat z pasją zajmuję się sprawami rachunkowymi. Prowadzę biuro rachunkowe RKB. Jestem specjalistą ds. wynagrodzeń, mam wymagane uprawnienia Ministerstwa Finansów oraz kwalifikacje do pracy przy sprawach podatkowych. Charakteryzuje mnie profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, umożliwiające spełnienie wszystkich oczekiwań. Rzetelność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków to podstawa. Na tej stronie znajdziesz dokładny zakres moich usług oraz sprawdzisz, w jakich sprawach mogłabym Ci pomóc.

Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo
Moje biuro rachunkowe obsługuje warszawskie Bemowo, ale także inne dzielnice Warszawy i Siedlce. Oferta skierowana jest przede wszystkim do małych przedsiębiorców, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz właścicieli niewielkich firm (do 10 pracowników). Daj mi znać, w czym mogę Ci pomóc!

Profesjonalne usługi księgowe - zleć to nam!

Jeśli szukasz rzetelnego biura rachunkowego, cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Pomagam przy skomplikowanych kwestiach finansowych, a także oferuję wiele podstawowych usług. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej o zakresie moich działań.

Księga przychodów i rozchodów
W usługach biura księgowego RKB znajdziesz między innymi prowadzenie KPiR, czyli księgi przychodów i rozchodów. To prosty sposób ewidencjonowania, przeznaczony w szczególności dla małych przedsiębiorstw. Za pomocą KPiR możliwe jest właściwe obliczenie opodatkowania za wykonanie danych usług lub sprzedaży produktów.

Dla kogo jest ta usługa?
Obowiązek prowadzenia ewidencji w formie księgi spoczywa na przedsiębiorcach, prowadzących działalność jednoosobową, a także na właścicielach spółek cywilnych, jawnych lub partnerskich, będących osobami fizycznymi. Księgę można prowadzić zarówno w formie elektronicznej, jak i w tradycyjnej, papierowej postaci – wedle uznania. Z chęcią zajmę się ewidencjonowaniem przychodów firmy w jasny i czytelny sposób, zwracając uwagę na limity oraz bieżące zmiany prawne. Podatkowe księgi przychodów często wydają się łatwe do prowadzenia, ale w praktyce należy znać przepisy, dbać o dokładność i śledzić nowe rozporządzenia.

Prowadzenie rejestrów VAT
Nie wiesz, jak właściwie poradzić sobie z rozliczaniem podatku VAT? Bez obaw! Dzięki mojej pomocy wszelka ewidencja firmy, skupiająca się na poprawnym rozliczeniu VAT przestanie sprawiać Ci problemy. Z chęcią poprowadzę profesjonalny rejestr VAT w Twojej firmie, wyodrębniając ewidencję sprzedaży oraz zakupów, a także zajmę się właściwym dokumentowaniem rozliczeń. Wszystko po to, aby Twoja firma mogła działać według obowiązującego prawa podatkowego, biorąc pod uwagę obecną ustawę o podatku od towarów i usług. Czytelnie prowadzona ewidencja zapewni wygodny wgląd w dokumentację oraz bezproblemowe rozliczenie podatku VAT dla Twojej działalności.

Prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów
Zarówno przedsiębiorcy, prowadzący niedużą działalność gospodarczą, jak i osoby fizyczne zajmujące się działalnością nierejestrowaną, podlegają obowiązkowi prowadzenia ewidencji uzyskanych przychodów. To prosty sposób na obliczenia wymagane do rozliczenia podatku dochodowego oraz innych składek, które należy zapłacić według obowiązującego prawa. Bez względu na to, czy masz obowiązek prowadzić uproszczoną ewidencję przychodów, czy też jej dokładniejszą wersję, z chęcią pomogę Ci zadbać o wszelką dokumentację wymaganą przez przepisy prawne. Dzięki fachowemu systemowi ewidencjonowania oraz czytelnej formie będziesz mieć łatwy wgląd w sytuację finansową firmy, w przychody osiągnięte w danym okresie rozliczeniowym oraz wysokość podatku, jaki należy za nie odprowadzić.

Usługi biura księgowego – prowadzenie ewidencji środków trwałych
Ewidencja środków trwałych to bardzo istotny element prowadzenia rozliczeń własnej działalności gospodarczej. W tym rodzaju ewidencji należy ująć wszystkie środki trwałe oraz wartości, które nie posiadają formy materialnej, a które przekraczają kwotę 10 tys. złotych netto w przypadku czynnych podatników VAT lub brutto w przypadku osób zwolnionych z VAT. Prowadzenie prawidłowej ewidencji środków trwałych jest obowiązkiem każdego podatnika:

  • prowadzącego KPiR,
  • rozliczającego się na zasadach ryczałtu.

Nie musisz zachodzić w głowę, jak należy prowadzić ten rodzaj dokumentacji oraz jakie elementy można uwzględnić jako środki trwałe w Twojej firmie. Dzięki mojej pomocy właściwa ewidencja przestanie być Twoim zmartwieniem!

Rozliczenia z ZUS/US
Jeżeli zatrudniasz w swojej firmie pracownika na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie, masz obowiązek zgłosić go do podstawowych ubezpieczeń. Pociąga to za sobą dodatkową dokumentację, przesyłanie formularzy do odpowiednich urzędów oraz właściwe rozliczanie składek do ZUS-u. Nie warto czekać aż od nadmiaru dokumentów rozbili głowa! Wystarczy, że powierzysz swoje rozliczenia ZUS i US w moje ręce. Z pomocą profesjonalnej księgowej nie tylko bez trudu ubezpieczysz wszystkich swoich pracowników, ale także uzyskasz prosty wgląd w comiesięczne składki, które należy opłacić. Jednocześnie nie musisz się martwić o wypełnianie i przesyłanie odpowiednich dokumentów do wybranych urzędów. Całą dokumentację możesz powierzyć swojej księgowej!

Twój pełnomocnik w urzędach
Biuro rachunkowe RKB oferuje usługę reprezentacji Twojej firmy w urzędach. Wystarczy pełnomocnictwo, żeby wiele spraw mogło zostać załatwionych bez Twojego udziału.
Twoje biuro rachunkowe i obsługa księgowa kadr i płac
Rozrastająca się firma to wyzwanie dla właściciela. Na szczęście nie musisz zostawiać na swojej głowie wszystkich spraw, związanych z:

  • odpowiednią dokumentacją,
  • przygotowywaniem umów,
  • obliczaniem wynagrodzeń.

Wystarczy, że weźmiesz do pomocy sprawdzonego specjalistę, prowadzącego usługi księgowe. Wypełnianie niezbędnych dokumentów, kierowanie pracowników na badania lekarskie, szczegółowe rozliczenie wysokości wypłat, urlopów czy zwolnień lekarskich – to wszystko możesz oddać w moje ręce! Zadbam o to, by wszelkie umowy oraz niezbędne dokumenty były przechowywane w prawidłowy sposób, dzięki czemu nie straszne Ci będą kontrole z urzędów. Pozwól mi wykonać swoją pracę, abyś Ty mógł spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu.

Dobra księgowa to prawdziwy skarb.

Jeśli takiej szukasz, to jesteś w dobrym miejscu. Napisz do nas!

Chcę napisać

Księgowa Warszawa Bemowo - dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wciąż zastanawiasz się, czy Warto zainwestować w sprawdzoną księgową? Ze mną zyskujesz profesjonalne doradztwo podatkowe oraz usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem mogę pomóc Ci rozwijać Twój biznes bez problemów i zmartwień, rozwiązując w prosty sposób skomplikowane zawiłości finansowe.

Sprawna komunikacja
Biuro rachunkowe Warszawa Bemowo prowadzi konsultacje online oraz na żywo. Aby maksymalnie ułatwić komunikację między nami możesz rozwiązać wiele niezbędnych spraw drogą online, bez potrzeby wychodzenia z domu! Jako Twój zaufany pełnomocnik zajmę się wszystkimi niezbędnymi sprawami urzędowymi, abyś mógł bez przeszkód wykonywać pracę, którą kochasz. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, zatrudniając wyspecjalizowaną księgową z Twojej okolicy!

Indywidualne podejście
Każdą firmę, z którą podejmuję współpracę, traktuję indywidualnie. Oznacza to, że w każdym przypadku rozpoznaję potrzeby i oczekiwania klienta. Zrozumienie specyfiki Twojego biznesu to podstawa. Dzięki temu mogę zaproponować najlepsze rozwiązania.

Wiele lat doświadczenia w branży
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie powyższe usługi księgowe wykonuję sprawnie i bez pomyłek. Mnogość zdobytych certyfikatów powoduje, że nasze biuro księgowe może zaproponować Ci nowoczesną i profesjonalną obsługę. Z naszych usług korzystają różne podmioty gospodarcze, więc jeśli myślisz o jakościowej obsłudze księgowej, zapraszam do kontaktu!

Postaw na biuro rachunkowe Warszawa Bemowo i na współpracę z Różą Krasnodębską-Bogusz
Biuro rachunkowe RKB powstało z myślą o mikroprzedsiębiorcach, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia. Swoim nazwiskiem gwarantuję najwyższą jakość wykonywanych usług. Zacznijmy naszą współpracę już teraz!